Kaliteli Ud yapımcısı Fevzi Daloğlu   Ud ustasından alınır
 
    Ana Sayfa » Ud Satışı
 
 
Ana sayfa
Udlarım
Ud Satışı
Ud Yapımı
Ud Bakımı
Ud Dersi
Foto albüm
Basından fotolar
TV - Video
Tarihçe
İletişim

el yapımı kaliteli ud satışı, internet üzerinden ud satışı, ankara müzik aletleri satışı

Ud alırken ses ve kalitesine özen gösterin. El yapımı Fevzi Daloğlu udları sizin için iyi bir seçim olacaktır. Udlarımızı sorunsuz şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Udlarımız bu konuda çok iyi referanslara sahiptir.

Ud satın almak istiyorsanız, bize istek ve sorularınızı telefon yolu ile iletebilir, bizleri daha yakından tanımak için satış mağazamızı ve atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.


Ud Satışı ile ilgili Sorular

Ud fiyatları nasıl belirleniyor?
Ud fiyatları, kullanılan ağaç cinsine, ses tınısına ve kullanılan işlemelere göre değişmektedir. Fevzi Daloğlu udları ses tınısı, ses rezonansı, malzeme kalitesi bakımından dünyaca ünlüdür. Tüm udlar el yapımıdır.

Udlarınızı nereden satın alabilirim?
Udlarımızı isterseniz Ankara satış mağazamıza uğrayarak, isterseniz Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden kargo ile alabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim? Ödeme seçenekleriniz Nelerdir?
Banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Satış mağazamızda kredi kartına 12 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de kredi kartınızla taksitlendirme yapabilirsiniz. Ud satin al sayfamızda ödeme ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Satın aldığım udu nasıl gönderiyorsunuz?
Türkiye'nin ve dünya'nın istenilen noktasında udunuzu ÖZEL KARGO ile gönderiyoruz.

Taşıma sırasında Kargo firması udu nasıl koruyor?
KARGO firmaları ile yaptığımız özel anlaşmalarla udun sorunsuz taşınması sağlıyoruz ve udun korunması için özel fiberglas çanta kullanıyoruz. Ulaşım esnasında udlar garantimiz altındadır.


Satın aldığınız udlarda, bilgi, arıza ve servis gerektiren durumlarda Fevzi Daloğlu her zaman yanınızda olacaktır. Fevzi Daloğlu Udlarını tercih etmeniz size satış sonrasında da destek alabilme avantajı sağlayacaktır. Udlarımızı kullanan kişilerin görüşlerini alarak bu konudaki hassasiyetimizi öğrenebilirsiniz.

Satış Mağazamız;
Ankara ud satışı mağazamız

Ankara mağazamız

 

 
 
 
 


| İletişim = --- | 
 
© 2005 Tüm hakları saklıdır. Ud Yapım Ustası Fevzi Daloğlu - fevzidaloglu.com